نکات قابل توجه در نگهداری بهتر لیفتراک

با توجه به هزینه های تقریبا بالای قطعات لیفتراک لازم میباشد بعضی از نکات توسط اپراتور و بخش فنی هر مجموعه رعایت شود تا عمر مفید و راندمان لیفتراک افزایش پیدا کند .

بهتر است که لیفتراک تحویل یک راننده داده شود و از وی مسیولیت پذیری در قیال لیفتراک را خواستار شد , در این صورت امکان استفاده لیفتراک برای دیگر اشخاص امکان ندارد .

راننده هر زمان که تصمیم به شروع کار دارد باید ابتدا بخش های مختلف لیفتراک را مورد بازدید قرار دهد مانند روغن مونور , آب رادیاتور , عملکرد درست آمپرها و ..... تا در صورت ایراد ابتدا رفع شود سپس کار با لیفتراک را ادامه دهد .

تعویض به موقع فیلتر روغن و روغن موتور تاثیر بسزایی در سلامت نگه داشتن لیفتراک دارد , اگر لیفتراک دیزلی باشد لازم است از گازوییل تمیر و بدون آب اسفاده شود و همچنین مقتضی است که از یک صافی اضافه نیز استفاده شود .

فیلتر هوا لیفتراک باید هر هفته تعویض شود و یا با فشار باد تمیز شود و هر دو هفته تعویض شود.

بزای لیفتراک بنزینی نیز همین نکات باید رعایت شود و همچنین قبل از اتمام سوخت باک بنزین باید پر شود تا نخاله های احتمالی انتهای باک وارد مجرای سوخت رسانی نشود .

در صورت استفاده از کپسول های گاز در لیفتراک های گازی نیز باید قبل از اتمام کپسول دوباره پر شود تا براده های داخل کپسول وارد مجرای سوخت و رگلاتور گاز نشود .

در زمستان به علت یخ زدگی گاز بهتر است لیفتراک در فضای باز نماند و برای روشن کردن ابتدا با سوخت ینزین لیفتراک روشن شود سپس به گاز منتقل شود .

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
لیفتراک سعید (فروش لوازم یدکی لیفتراک SLK GROUP )
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : واترپمپ لیفتراک و توربین لیفتراک، توربین لیفتراک و بلبرینگ دکل لیفتراک، پمپ حرکت لیفتراک و کاسه چرخ لیفتراک، پمپ ترمز لیفتراک و پمپ ترمز ، مخزن فیلتر هواکش لیفتراک و لوازم رگلاتور لیفتراک، پمپ هیدرولیک لیفتراک و پمپ بالابر لیفتراک، زنجیر هیدرولیک لیفتراک و دنده گیربکس لیفتراک، میل لنگ لیفتراک و پنل آمپر لیفتراک، سگدست اکسل لیفتراک و لوازم اکسل لیفتراک، رادیاتور لیفتراک و دسته موتور لیفتراک، لوازم یدکی لیفتراک و پمپ حرکت لیفتراک ، شیلنگ بالا و پایین لیفتراک و رادیاتور لیفتراک، سرسیلندر لیفتراک و میل لنگ لیفتراک، واشر سرسیلندر لیفتراک و دینام لیفتراک، استارت لیفتراک و سرسیلندر لیفتراک، دیسک کلاچ لیفتراک و صفحه کلاچ لیفتراک
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-55708518، 09121765290
بروز رسانی 18 ساعت پیش